Herďa, Wizardy, Johny Valda - LP turné v Boleslavi

26. června 2014 v 18:26 | Bobouš |  Zápisky
V úterý 24.6.2014 jsem se zúčastnila LP turné v Mladé Boleslavi. Jelikož jsem byla dopoledne zrovna v Praze v Národní galerii a vracela se přesně akorát na začátek LP turné, tak jsem si jednu chvíli myslela, že to ani nestihnu, protože jsme v té galerii program bohužel trochu protáhli, a než jsem se stihla dostat na Černý most, tak mi ujel dřívější autobus. Naštěstí jel další za chvíli.
V MB jsem teda byla před druhou a přemístila se do vzdělávacího centra na Karmeli. Osobně jsem si vůbec nedokázala představit, jak to tam ti pořadatelé uspořádají, protože tam je v podstatě přednáškový sál pro vysokoškoláky, než nějaké pódium, na kterém by se dalo vystupovat, takže asi i pro youtubery to byla nová zkušenost, protože prozatím byly všechny tyhle akce na pódiu.


Takže jsem se usadila na "tribuně" (bůh ví, jaký je pro to správný název) a obhlížela situaci. Lidí tam už bylo dost, nějaký mladší méně známý youtuber dával do davu otázky ohledně YT scény a za správné odpovědi podpisové plakáty, které u vchodu v Boostermanii stály 40 Kč/ks, což je docela hodně. Ono celkově tam všechny trička, náramky, placky, zkrátka všechny věci byly o dost dražší než na netu. Takže jsem si nic nekoupila. V době, kdy se hrálo o plakáty, zkoušeli návštěvníci na x-boxu taneční hry a v gamezóně se pařilo o stošest asi 15 počítačů.
Samozřejmě se tam objevili i známější youtubeři, takže Valda, TVTwixx, později Wizardy, Pedro, Fimlar, Herdyn a ještě další a další méně známé tváře. Ke mně si přisedla nějaká holka, Karolína, tak trochu potutelně se usmívala a byla mi povědomá, nějak mi v tom slepičím mozku docvaklo, že asi taky točí videa, tak jsem se jí zeptala a ona že jo. Proto mi taky byla povědomá, nějaký její video jsem už asi taky viděla. Objevily se tam i moje kamarádky, které se těšily hlavně na Smusu a měly už koupené náramky.
Mezitím samozřejmě probíhala autogramiáda. Osobně jsem se odvážila a s D. jsem vyrazila po fotkách a podpisech (bohužel jen na ruku, nenapadlo mě si vzít papír). Začaly jsme u Wizardyho, pak jsme šly k Valdovi, u nějž byla velká tlačenice, a nakonec k Herdynovi. Osobně se přiznám, že Wizardyho a Herďu jsem předtím neodebírala, věděla jsem, o koho jde, ale pravidelně jsem je nesledovala. Což jsem pak po příchodu domů patřičně napravila.
Kolem druhé pak tedy Fimlar zahájil odpolední program (dopoledne byl program pro školy). A zároveň se omlouval, že Retard, MadBros, myslím že i Ati a Stejk, a další lidi museli už odjet. Což nás všechny teda osobně naštvalo, protože na ně jsme se nejvíc těšily. Ale co se dalo dělat a TVT zahájili program. Po jejich programu holky odešly, protože už tam nebyl nikdo, na jehož program by byly zvědavé. Na řadu přišli CzechLP, myslím teda, že se tak jmenují, nesleduju je. Pak přišel Valda v přestrojení, vypadal jak žena a měl umělé kozy. Jemu se program podle mě povedl nejlépe. Nakonec přišel Herdyn, jehož program by také mohl být slavnější, kdyby bylo publikum a soutěžící starší.
Ano, docela dost mě zarazilo, že všechny ty youtubery sledují převážně děti pod 15 let, takže jsem si tam mezi tou hrstkou starších téměř dospělých puberťáků připadala blbě. Kolem jen děti a zase děti. To mě fakt překvapilo.
Ještě si musím zapsat, že jsem tam spatřila V. a bratrance D.
Po programu jsem se vydala na autobus k Bondy, kde jsem viděla Wizardyho, jak čeká na svůj bus. Chvíli jsem se rozhodovala, jestli jít a oslovit ho nebo ne. Nakonec jsem sebrala veškerou svou odvahu (mám totiž opravdu strach z komunikace s cizími lidmi) a rozvážnou chůzí se k němu vydala.
"Ahoj Wizardy, máš chvliku?" vyplodila jsem teda ze sebe a on že má. Tak jsem se ho zeptala, jak se mu to "dneska" (už v úterý) líbilo. A Wizardymu se to líbilo, akorát si postěžoval na to, jak je nevyspalý a že nebyl dobrý nápad se v noci dívat na film. Taky zmínil, že čeká na bus, který už tu měl být a pořád při tom v tabletu listoval v jízdních řádech. Tak jsem mu řekla, že do Prahy to jezdí i z jiných zastávek a po trošce zmatcích a vysvětlování, že tady jsou spoje nespolehlivý (minimálně u těch couráků) jsem ho jaksi navedla na správnou zastávku, kde bus už stál.

Takže ve finále to odpoledne bylo parádní :) opět mě to nalákalo na točení vlastních videí, což plánuju už někde od října 2013, a rozhodně nelituju toho, že jsem tam šla, i přes to zklamání, že tam nebyli přesně ti youtubeři, které jsem vidět chtěla.


↑ Podpisy od Herdyna, Valdy a Wizardyho na mé ruce.


↑ Wizardy při natáčení rozhovoru pro FunnyTV.


↑ Herdyn a Johny Valda v převleku.

Svůj Bobouš
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama