Drobnosti posledních dní

21. listopadu 2014 v 0:31 | Bobouš |  Zápisky
Už delší dobu se tu nic neobjevilo, a to jsem plánovala, jak za listopad bude 6 článků, když ono se ale skoro nic neděje! No dobře, to bych možná trochu kecala, ale jsou to takový celkem nic moc věci, nic extra, nic k čemu se nějak extrémně musím vyjádřit... :/
No, ale to je jedno, třeba to nebude tak hrozný. :D


Tradičně opět začnu školou, akorát se mi to dneska nechce nějak moc rozebírat, tak to vezmu spíš tak v bodech, větách, dvouvětách, delších souvětích? :-o
Dneska (ve čtvrtek) byl rodičák.
Rodičové se dozvěděli, že jedu na praxi do Německa.
Školní předmětová komise na němčinu bude pořádat konverzační soutěž, je povinná pro lidi, co jedou na praxi do Německa, tedy i pro mě a já tak nějak netuším, co tam jako asi budu říkat...
Naše němčinářka se chová jako arogantní svině (normálně se chovala podle toho, jak se vyspala, což bylo i někdy dobře, už od září se jí ale spí asi špatně), stejně tak se chovali vydavatelé učebnic na němčinu. Lekce, kde se probírá zaměstnání, životopis, OK, to beru, ale nechápu, proč ve slovíčkách chybí skoro všechny nový slova, co se v tý lekci používaj? To je nám to pak dost k ničemu. Slovník na Seznamu bohužel nezná tak dlouhá složená slova a po rozkouskování a přeložení jednotlivých částí není význam zcela jasný. Google Translator si pak vymýšlí hlouposti. Tak jak to sakra máme vědět?!?! Si to máme vycucat z prstu či co?
Čím dál víc nás štve učitelka na ekonomiku, protože od ní něco pochopit je fakt umění a není schopná nám jednoduše říct, co je důležitý, ale mele pořád omáčku okolo a cosi vlastníma slovama.
Stejně tak češtinářka, pořád mele a tu hubu nezavře a člověk prostě nestíhá nic vypisovat, takže já po oznámení tématu hodiny vypínám a dělám si poznámky z učebnice, pak někdy zase zapnu.
Po dlouhé době konečně chápu něco z matematiky, i když z paměti postup nedávám.
Dějepis mě stále mimořádně nebaví a moje hlava stále není schopná si pamatovat letopočty.
Minulý pátek jsme byli na promítání (ne v kině) filmu Fair Play. Kapku mi to hýbalo se zažíváním při píchání těch drog do zadnice té herečky. A nikdy bych si do sebe nic takovýho nenechala vpouštět, svinstvo!

Někde začátkem minulého týdne něco pokousalo Nasťu, na levé půlprdeli má vytrženou kůži, ale vylízala se z toho a je v pohodě, už čeká jen na estetickou úpravu způsobenou časem. Nejspíš se rvala s kunou. (ne se sloupkem)

Během tohoto týdne jsem ukončila svou působnost na dalších dvou online hrách, obě jsem hrála přes tři roky. Víte jak je to skvělý pocit, když ke dnu pouštíte zbytečný starosti? :)

Dneska (čtvrtek) v televizi bylo Máte slovo, chvíli jsem koukala a řešili ty islámský šátky ve školách a tak. No, co názor, to perla. :D Já osobně nemám nic proti nošení šátku z náboženských důvodů, ale to ať si nosí jen na veřejném prostranství a doma, tam, kde to je zakázno nebo by podle mě mělo být (škola, úřední budovy, zdravotnická centra, zkrátka všude tam, kde je potřeba případná rychlá identifikace) ať chodí bez šátku, pokud jsou na území ČR, od toho je územní působnost právních předpisů! A není to diskriminace, prostě pokud tu chtějí žít, ať přizpůsobí své jednání našim zákonům a tradicím.

Jak to tak vypadá, přichází už zima. Když venčím psisko, pod nohama mi šustí hromady listí a v mikině mi je už zima, stejně tak se už nezahřeju ve slabé bundě, co v ní chodím na veřejnosti.

Myslím, že z úterka na středu v noci to bylo. Ještě jsem v posteli hleděla do mobilu, když tu vedle sebe slyším nějaký šramot nějakého hmyzáka. Tak si tam mobilem posvítim a on tam je pavouk, takovej ten malej s tlustejma nožičkama! Tak jsem po chvíli vzala takovej malej gumovej antistresovej míček s tím, že ho rozmáznu. Ale já se netrefila a on mi spadl na polštář a nehýbal se. Po chvíli zase přelezl na zeď a mně se podařilo ho na druhý pokus usmrtit. Mně nikdo z hmyzí říše do postele nepoleze!

O víkendu jsem se s bráškou bavila o vánočních dárcích. Ten matloň chce zas MontiSystem... ale tak proč ne no. Co chci ale já, nějak pořádně nevím, napadly mě rukavice na motorku nebo něco k mému koníčku, ale to bych musela asi někam na ten army trh, o kterém tu teď všichni mluví a jen já nevím, kde to je...
Navíc jsme spolu slepili postavičku Igráčka, co dávají v nějakém supermarketu. Museli jsme lepit proto, že to normálně nešlo složit! Děti třeba vůbec nemají šanci.

No a nakonec, včera (čtvrtek) jsem usla s hlavou na stole při čtení Krysaře v kombinaci s poslechem Linkinů.

Svůj Bobouš
 


Komentáře

1 Fredy Kruger Fredy Kruger | 26. listopadu 2014 v 10:46 | Reagovat

" Místo abych vlez do baráku,
já opilý vlezl do prasečáku !
" Jeříšikriste, tu je smrad !"

... je ráno.... muž třízliv,  má však hlad !
Tu snídaně není připravena !
..... muž zívl, ústa má otevřena....
Hle !  do úst  Jossefa  Douchy
začaly vlétat  mu mouchy !

" Co much... kurwa  ... létá tady !
... nelze tu zemříti hlady !!
Což takhle  pawouka  křižáka ???
Je dobrý !!! ... jak maso z tuňáka !!
... Ještě něčeho trošku !!"

Bill  Srallwoda  otevřel držku ....
" Co dobrého jest  tu hmyzu,
jak lehce jsem přišel k  ,,lizu,, !!
Drobnosti posledních dní !!
.... co napadá, to všechno sním !

... pavouků, much, - tady tisícovky !!"

Muž rozčilen zahrozil na vlaštovky :
" Též byste žraly tu bez placení ?
... hajzlové jedni ... vy zatracení !!

Ptáci  vylétli  vystrašeni !

2 Bobouš Bobouš | E-mail | Web | 26. listopadu 2014 v 20:37 | Reagovat

[1]: Jak ty tohle děláš? To mi hlava nebere. :D

3 Mental Princess Mental Princess | Web | 26. listopadu 2014 v 20:54 | Reagovat

Byla, už zase nejsem :D

4 Jay Jay | Web | 27. listopadu 2014 v 20:11 | Reagovat

Jo, máte si to cucat z prstu, alternativně se tomu říká "být kreativní". Ostatně tomu dnes škola přece učí nejlépe.
Odstavec o škole na mě kupodivu celkově působí, jako že tě baví do ní chodit :-)

Nedopovala bys, ani kdyby to byla jediná šance, jak poskočit z druhýho na první místo?

Máš-li starosti s hrami, asi je něco v nepořádku :-D  Gratuluju k nově vydobytému kousku svobody. Kolik jich ještě zbývá?

Zase ta zima. Já ty svoje hrozby budu muset asi opravdu uskutečnit, tentokrát vezmu místo motorky psa a pojedu ho vyvenčit k vám a při té příležitosti tě zahřeju.
(zimní bundou! :-) )

Píšu ti to radši takhle předem, abych nedostal jednu přesně mířenou antistresovým míčkem. Páč malej s tlustejma nožičkama nemusí bejt jenom pavouk :-D

Jeden malej bezprizorní nesestavenej MontiSystem bych tu měl, LR Defender special czech foundry edition PF 2011. Mohl bych ho zabalit do tý bundy. Nebo poslat po pavoukovi :-)

5 Bobouš Bobouš | E-mail | Web | 28. listopadu 2014 v 0:13 | Reagovat

[4]: Tak mě baví tam chodit, nebaví mě se učit. :D Ostatně to by vydalo možná na celý článek.

Nedopovala bych ani v tomto případě. Tady mi nejde o výsledky, ale o chemii v těle.

Už jen poslední. :D Ta toho času ale sežere málo, naštěstí. A děkuji. :)

Vidíš, jsem si to ani neuvědomila, no, naštěstí pořád nemáš přesný informace o poloze. :D

Kdo jinej je malej s tlustejma nožičkama? :-o

No, bráška tu má víceméně jen Tatry a tahače. Ovšem je od tebe milé, že ho takto veřejně nabízíš. :D Možná bys mohl obléct pavoukovi bundu a do kapsy mu dát Defendera, on by třeba našel někdy svůj cíl. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama