Uvidíme

29. listopadu 2014 v 1:24 | Bobouš |  Zápisky
V temných nočních hodinách po těžkém dni a s vidinou, že do Vánoc budou dny ještě těžší, se oddávám napsati další nezajímavý deníčkovitý článeček na můj růžovoučký blogísek...
Trochu víc psycho, pane Bože, co se to se mnou děje? Za co?


Jak bráška zjišťoval, co bych chtěla k Vánocům, vymyslela jsem si monokulár, respektive dalekohled s jedním hledím, jednou čočkou? Tudíž jsem v úterý po ruštině nadšeně zamířila do army shopu. :) Nevím proč, ale to prostředí těch maskovacích a nebezpečných věciček se mi hrozně moc líbí. Krom monokuláru jsem si ale vzala i pásek. K čemu mi to bude? To neřešte, prostě si plním sny. :)
Každopádně všude jsou teď okolo i armádní výprodeje, a nikdo tam se mnou nechce zajet, chci baťoh do školy, protože ten stávající se pomalu, ale jistě, rozpadá. Chci mít náhradu, až přijde jeho poslední den. A taky kalhoty, i když ty se dají koupit i u ťamanů... to je pak těžký.

O češtině jsme brali Antonína Sovu, učitelka překvapila tím, že si prý nakreslíme nějakou jeho básničku (víte, já jsem člověk, co je pro každou šílenost a když už se mi kupodivu i ta básnička líbila...), akorát nám na to dala asi sedm minut na konci hodiny, a to je na mě fakt málo. Takže nevím kdy, ale někdy to chci dokreslit, za druhý nedokončený obrázek bych se už fakt přestala brát vážně.

V angličtině pro změnu bereme Business letters, docela se to dá. Profesorka po nás chtěla napsat nějakou poptávku, limit nám dala do pátýho prosince. Jelikož jsem to chtěla mít z krku, tak jsem už ve středu obětovala hodinku ke skloubení anglického textu a poslala mailem profesorce. Druhý den mi za odměnu přišel mail, u kterého jsem se smála asi pět minut jako šílenec, a to jen kvůli tomu smajlíkovi. :D Aneb, když se snažíte působit formálně a profesorka vám odpoví takto: "Ok, jsi první tedy jednička! :-D". Ale proč ne? :D

Otočím to teď do říše zvířecí. Jelikož už začalo mrznout, přišlo na zazimování psí boudy. Takže jsem oddaně přinesla psisku do boudy plnej koš sena, pěkně mu to tam utemovala do rohů, aby ho nikde nic nestudilo a on mohl ležet jako v hnízdečku, ale to by to nebyl náš pes, kdyby to seno z té boudy zase nevytahal ven... opravdu, nepochopitelné... naštěstí nevytahal všechno, takže teď krásně voní senem. :)

Ve čtvrtek asi v osm večer přivezl děda s babi jablka. Tak děda vzadu za řidičem ze dveří tahá bedny a já vidím otevřený okýnko vpředu u spolujezdce, tak na něj chci bafnout, skláním hlavu do okénka... a místo mnou řečeného "baf" se ozve tupý náraz do skla... Ano, to okénko nebylo stažené, to byla zase jen hra světel, takže Bobouš má teď na nose modřinu a je ráda, že si ten nos nezlomila. :D A taky jsem pochopila, proč naráží ptáci do oken. :D

Ještě se oklikou vrátím ke škole.
Jakožto studentka, která jede na praxi do Německa, se musím povinně zúčastnit konverzační soutěže v německém jazyce, o které nově rozhodla předmětová komise... ano, opravdu se mi nechce... ale to dám, musím, i když jazykový mód mám poslední dobou nastaven na english... a do Deutsch se hrozně špatně dostává, čím to bude?

Jenže to není samo. Češtinářka sháněla zástupce za třídu do pravopisné soutěže, v třídě ohromný les rukou (jakože se nehlásil nikdo), takže se ptala, kdo na té soutěži byl vloni. Než jsem si sama stačila uvědomit souvislosti a zvednout levohnátěnku nad hlavu, půlka třidy na mě už upírala své tázavé pohledy. Češtinářka mi říká: "Jako nutit tě nebudu, jít tam nemusíš, ale dám ti jedničku za účast, i kdybys to napsala úplně špatně." a já jí na to: "No tak mě prosímvás nenuťte.". Tak podle známek z diktátů hledala jiného "dobrovolníka". Bohužel se jí všichni nějak vymluvili. Takže se zase obrátila ke mně: "Tak Bobouši, tak já tě tam napíšu, v úterý devátýho, druhou hodinu, to nemáš nic důležitýho ne?", já jí na to už nebyla schopná nějak odpovědět, tak jsem si jen souhlasně povzdychla. V úterý druhou hodinu máme seminář ze společenských věd, učitele na právo, a jestli prošvihnu jeho historky z kriminálky nebo úvahy o psychice, tak osobně půjdu za češtinářkou, a nakopu jí... někam. :D

K češtinářce již potřetí. Zase zosnovala výlet do Prágule, do Národní galerie - Veletržního paláce, tentokrát budeme pozorně studovat pět obrazů z francouzského impresionismu, prý... takže šestnáctýho od desíti do dvanácti hledejte v Národní galerii skupinu ignorantských puberťáků, pardon, adolescentů, sedících na podsedácích na zemi s papírama a tužkou v rukách.

Už jsi skoro na konci, jen dva odstavce!

Naše škola pořádá čtvrtýho den otevřených dveří, dle vedení školy jsme byli vybráni jako nejvhodnější třída na pomoc s organizací, ne, to nemůže být pravda. A ještě k tomu se dostanu na stanoviště s mezinárodními projekty, sami o těch praxích víme prd a máme o tom referovat jiným? Nehledě na to, že já při konverzaci s cizí osobou budu totálně na nervy a ještě k tomu ve společenských hadrech... to mě asi zabije, to není můj styl, pro tohle jsem se fakt nenarodila. Ale tak proč ne, mrznout celý den na školních chodbách se vyplatí! Už se zase těším na Mikuláše, až děcka budou mít usmrkaného anděla. Why not? :D

No a úplně na konec, tohle teď bude zřejmě můj poslední článek, minimálně do začátku vánočních prázdnin, a to proto, že pravděpodobně nebudu mít čas kvůli přípravě na konverzační soutěž a ještě bych ráda stihla vytvořit svou ročníkovou práci, abych si ji nechala zkontrolovat ještě před svátky. Jenže to má ještě jeden důvod, v pondělí jdu dát reklamovat notebook, na kterém nyní píšu, protože větráček je nějaký vyřvaný a nestíhá chladit, a to nechápu, protože ten noťas tak moc nevysiluju a pořád je na stole a výfukový otvory jsem mu nikdy neucpávala. A úplně nejvíc doufám, že kvůli výměně větráčku obnoví tovární nastavení (jakože doufám, že to neudělají, i když si samozřejmě všechny soubory zazálohuju na externí harddisk).

Když si to tak po sobě čtu, působí to vážně hrozně, omluvte mé mimosklonické texty, jsem už fakt unavená a totálně na hranici vyčerpání... možná.

Svůj Bobouš
 


Komentáře

1 Fredy Kruger Fredy Kruger | 29. listopadu 2014 v 12:51 | Reagovat

" Uvidíme ! nu,  uvidíme !!
... nejdříve řádně si posvítíme  !!"

... rodina nad chlapcem nakloněna
( otec je muž, a matka je žena,
málokdy je to obráceně )

" Sviť řádně !"  dí otec  k matce ( ženě )
Již celá rodina u vchodu !!

"Jakou zas máme nehodu ??"
( řve děd  stojíc u dveří záchodu )

" Zennerovu  spolk´diodu
a obvody plošné... též vratné !!"
( zařval strýc )  " Teď je mu špatně !
sviťte !... teď počkej hošku
a pořádně otevři držku !!
a neřvi !!"   ( strýc rozčilen začal křičet ):

" Buď statečný !  už ti je pětatřicet !
.... dioda musela  zaseknout se !
Zatlač a zatni obě ruce !!"

" Kurwa !  vždyť tlačiti snažím se !!"
... řve chlapec  sedící na míse,
" Tlačím jak kdybych  šel na velkou !!"

" Proboha !!!!  ... spolkl i baterku !!"
vykřikl otec v zápětí poté ....

" Proč s´jí líp nedržel ??  idiote ???"
křičí děd ( a za ním též  bába )  otcovi - synovi nadává .....

" S tou baterkou ....největší... v tom potíž,
než wisere , řádně se zapotí !!"
... celá rodina  shodla  se :

" Týden tu prosedíš !!... mamlase
ťulpasi  jeden  ty pitomý !!"

... vykřikl  bratranec :  " A co my ???"

" Budeme  choditi na  kýbl !"
rozhod děd (  starý  Yann  Mašíbl )
" kvůli  hochovi !... pakáži !
... střídati budem se na stráži
až baterka  cvrnkne  tu  ve míse !
... ty tlač wole !"

" Vždyť říkám, že snažím se !!
cožpak se nechovám statečně ??"

... za pět dnů  výkřiky :  " Konečně !!"
...( prdnutí !  v jediném okamžiku
všechno vráz  vyběhlo z konečníku ! )

" Záchod jest volný !  zas můžeme všici "...

" Co s kýblem ??"

" Vylej ho na ulici !"
... křičí děd : " Zádné s tím cavyky!!"

... Chrsttt ... !!   pod oknem zazněly výkřiky !!!!

2 Bobouš Bobouš | E-mail | Web | 29. listopadu 2014 v 15:57 | Reagovat

[1]: Ten nadpis vůbec ani nesouvisí s článkem, nevěděla jsem, jak ho pojmenuju, tak jsem tam napsala Uvidíme a zapomněla to změnit. :D

Co se kýble týče, připomnělo mi to včerejší film Karate kid, kdy ten kluk na jinýho kluka kydnul kýbl nějakýho sajrajtu. :D

A jinak, já pořád nevím, kde ty veršovánky bereš, to jako fakt v hlavě? (protože to mi přijde nejpravděpodobnější)

3 Jay Jay | Web | 29. listopadu 2014 v 17:12 | Reagovat

Pásek je tak krásně nenáročný sen :-)
Rozpadající se kalhoty jsou IMHO víc naléhavé, než baťoh. I když univerzální švýcarský armádní baťoh nejspíš dokáže nahradit i ty kalhoty. Ty od ťamanů určitě.

Kterou básničku kreslíš? Jistě symbolistickou. Chceme vidět výsledek :)

No nevim, náš pes seno z boudy taky vždycky vytahá, navíc v zimě spí na sněhu, takže možná mají psi docela jiný starosti než lidi, mi z toho vychází.
Ovšem pes vonící senem, to je jiná, za to ta námaha určitě stála :-D

Bobouši, ptáčku nebeskej, dávej si prosím větší pozor na zobák... :-D

A to máš kromě english a deutsch taky rusiš? Nepřeháníš to s tou jazykovou módou? A ještě k tomu se dobrovolně hlásíš na pravopisný soutěže. Jako nechci nic říkat, ale jsi evidentně přímo chorobně aktivní člověk ;-)

Takže šestnáctýho. Dobře, hledej tam pavouka v zimní bundě a něčím v kapse, bude schovanej za jedním z obrazů.

(už jsem skoro na konci, uf uf!)

S otevřenými dveřmi žádnej stres, nahoď svůj přirozený šarm a lákej :-)

Ten konec je smutný. Ale noťas ti vydržel dlouho, na to, že jsi jeho skonáním vyhrožovala už v dobách, kdy ještě z hadic stříkala voda. Stejně máš určitě tuningovej výfuk na jeho výfukovém otvoru (to je tak roztomilý pojmenování... :-D ) Tak ať oprava dobře dopadne. A všechny ty školní věci taky, držím palce :-)

4 Jay Jay | Web | 29. listopadu 2014 v 17:23 | Reagovat

A sakra. Mohu-li poníženě prositi, nešlo by ten přebytečnej text v zájmu přežití lidstva smazat? :-D

5 Bobouš Bobouš | E-mail | Web | 29. listopadu 2014 v 18:29 | Reagovat

[3]: Když já skoro nic nechci, od jiných, všechno se jinak snažím brát na vlastní triko...
Kalhoty se nerozpadaj, jenom je chci, *trošku hamoun*... :D

Kreslím "U řek", protože tam právě je všechno vcelku dobře řečený. :D A žádný symboly! :D

Jenže když se ti pak ten pes po vylezení z boudy třese zimou, nejde ho nelitovat... ten náš nemá tolik chlupů, jako ten váš. Ale on voní i normálně, teda, mně normálně nesmrdí, pokud se teda nevyválí ve hnoji. :D

Ani mi nemluv, nechápu, jak člověk jako já, tedy přirozený antitalent na jazyky, může být tak naivní se snažit porozumět tolika řečím!

Obávám se, abych onoho pavouka nepřehlédla... :/

Přirozenej šarm? HAhaHAha :D A tečka•

Tož on bude muset vydržet ještě dosti dlouho, ale tak když je ta možnost výměny a gratis, tak proč ne, mají to vyrábět kvalitně. A ne Mejdinšunt...

[4]: Provedeno. :)

6 Fredy Kruger Fredy Kruger | 29. listopadu 2014 v 19:32 | Reagovat

" Proč nechodí ven už ?  odkakdy ??"

... " Kalhoty se mi rozpadly,
nahý ven raději nechodím !"
... řve  Thomass  Wuull  z druhého poschodí

" Pojď ven !"

... " Ani se newiseru !"

.. " Najdeme  něco ti v kontejneru !"
křičejí na muže přátelé  ....

" Tady !!"   " Se radostí posere !!"

Kalhoty do okna vrženy !!

" Přátelé, tohle snad ... zdá se mi !!"

... nebylo ani půl osmé,
muž z baráku vyběhl radostně !!

7 stuprum stuprum | Web | 30. listopadu 2014 v 0:35 | Reagovat

Uch, z takové přehršle informací se mi zasekal mozek. :) Ale podaných moc hezkým způsobem. :D

8 Bobouš Bobouš | E-mail | Web | 30. listopadu 2014 v 0:40 | Reagovat

[6]: Bez komentáře, maskáče prostě ještě nemám. :D

[7]: Ale ne, to ne, to jsem nechtěla. Každopádně mi lichotíš. :D

9 gitty93 gitty93 | E-mail | Web | 18. února 2017 v 23:13 | Reagovat

uvidíme? uvidíme se? proboha raději ne, když je tvůj oblíbený obchod armyshop :P já jsem na světě rááád

10 Bobouš Bobouš | E-mail | Web | 19. února 2017 v 11:30 | Reagovat

[9]: Neuvidíme se. Nevím odkud jsi. :D Armyshop je u mě stejně oblíbený jako dobrý zverimex. :D

11 gitty93 gitty93 | E-mail | Web | 19. února 2017 v 16:54 | Reagovat

no jo, to je jenom dobře :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama