Všechny kolem hrozně štvu

24. ledna 2015 v 0:27 | Bobouš |  Zápisky
Spíš by se víc hodilo napsat, že nikoho neštvu, ale rovnou se**. :D Ale nechme blog aspoň v nějakých slušných mezích. :D
Dlouho jsem se zas neozvala a když na to tak koukám, tak si čas najdu vždycky, když přijede brácha na víkend, jako proč, to fakt netuším. Ono to mé aktivní působení ale taky má svý důvody, čas by se i našel, třeba minulý víkend jsem se nudila tak příšerným způsobem! Nic, naprosto nic se mi nechtělo dělat, a tak jsem nedělala nic. :D Ale ono se toho ani moc neděje, všechno mi je víceméně ukradený a nemám potřebu řešit velký ani malý věci.Dá se říct, že si vlastně žiju takovej bezstarostnej život, dokonce mám pocit, že konečně teď si naplno užívám pubertu (jakože o pár let zpoždění), od čtvrtka jsem stihla seřvat babičku, tátu i mámu. :D Všechno mělo svý důvody a všichni raději rezignovali, a tak to má být! :D Ale ne, nemyslím to nijak vážně a zle, ale prostě mám už dost tý věčný starostlivosti, takže jsem prostě řekla svůj názor sakra nahlas. A je mi líp, ať se klidně ptaj, ale hlavně ať mi nedávaj rady do života, já vím, že to vždycky dopadne jinak, než si myslím, že to dopadne. :D


↑ Předpokládám, že tenhle strom taky moc nepočítal s tím, že dopadne tak, jak dopadl. :D

Nějakým málem mi samozřejmě život otravuje pořád škola. Nejvíc mě vytáčí asi němčinářka, mám tam dvojky, pár trojek i pár jedniček, průměr 2,2. Spolužák má trojky, pár čtyřek, pár dvojek. A oba prej jakože máme na pololetí za 3, přijde mi to dost nespravedlivý. A jo, tohle mě fakt štve.
Češtinářka mě teda potěšila s tím, že mi naopak dá za jedna, i když jde průměr spíš ke dvojce, mi nějak moc věří. Ale tak za tu šanci jsem se naučila jak blbec všechno na další test a vysekám se na jedný otázce, kde je ukázka nějakýho díla, která ani nebyla v čítance, a teď si určete autora, dílo a co má vyjadřovat podtržené souvětí. Jako proč tohleto? Mlčím, kdyby ta ukázka v tý čítance byla.
Matika a odchylky úhlů to taky trochu zabíjej, vůbec netuším, o co v té hodině jde, nestíhám si ani narýsovat kvádr nebo krychli, abych si tam teda barevně vyznačila ty roviny a přímky, a oni už mají dopočítáno. Prostě nevím netuším a žiju si dál v nevědomosti, že by konečně něco letos z matiky za pět? :D


↑ Takto je ozdobená školní skříňka těsně sousedící s tou naší, nějaký hrdý Sparťan! Ale vyfotila jsem si to kvůli nápisu ve vytržené části: "SPARTU NEZNIČÍTE KU*DY" - někdo se tu začíná přidávat i k Zemanovi. :)

Výhodou je, nebo výhodou, je to vcelku dobrý, ale na druhou stranu by mi nevadilo, kdyby to tak nebylo... prostě už čtvrým týdnem nám má odpadnout ZSV (zákl. spol. věd), tudíž si v pondělí špacíruju dom už po třetí hodině. Úterní ruštinu naopak nějak nehrotím, i když neumím za půl roku kváknout ani ň.
V úterý máme jet do Prahy na veletrh VŠ, všichni třeťáci, jsem docela zvědavá a třeba mě něco nadchne, pořád nevím, co chci někdy dělat. Ve středu pro změnu jedem do armádního muzea s dějepisářem. :D Sranda bude (ironie).
Ale jinak nic moc neřeším, občas do té školy něco udělám a konečně se raduju z toho, že jedna spolužačka, co do tý školy chodí minimálně, je neklasifikovaná, juhů. :D (je to hnusný, ale vůči mně to bylo nefér, ještě jsem nezameškala letos)

Doma to jde, pes je zas nadržený hovado, protože sousedka se hárá, a to opravdu nechcete, a kort když ho mrška ještě provokuje. :D Já zas začínám uvažovat o pořízení andulky (taky proč ne, když si přítel pořizuje hada :D). Už teď se začínám klepat z maturity a věším hlavu z toho, že to prostě v životě nemůžu dát. Mimochodem přítel mě pozval na maturiťák a Bobouš absolutně netuší, jak se oháknout, to je tak, když před zálesáka postavíte naprosto nečekanou situaci. :D Stejně tak se těším na jednu vesnickou akcičku, kde poteče krev a pot, a možná i slzy. :D A taky plánuju nějaký závody, konečně jsem se vrátila do formy a zas si s klidem dávám plnej nátah, ale chtělo by to potrénovat kotvení a míření, to doma moc nedělám, je to nebezpečný a destruktivní.


↑ To je tak když se skutečně nudíte a musíte udělat screen v tom nejlepším momentu. :D Dobrou chuť. :)

Opravdu, jsem šťastná jako už dlouho ne, bezstarostnej život je super, přičemž na druhou stranu vidím v budoucnosti pár překážek, který tak bezstarostný nebudou, ale zatím si s tím nelámu hlavu, i když potom budu litovat, že jsem byla tak bezstarostná. Aspoň měsíc klidu a pohody si ještě dám. :)


↑ Tyhle stromy mi přijdou taky docela bezstarostný, to když si tak kráčíte bezstarostně v prosinci domů.

Jediný, co mě možná tak rozhodí a zároveň přinutí napsat novej článek, protože na nic víc nebude síla, jsou leda tak ... (a nechám si to pro sebe :D).

Takže radši čágo bélo, abych se náhodou moc nerozjela. :D

Svůj Bobouš
 


Komentáře

1 jay jay | 24. ledna 2015 v 6:15 | Reagovat

Ale že bychom se dozvěděli, proč vlastně všechny tak hrozně štveš, to né :-)

2 Bobouš Bobouš | E-mail | Web | 24. ledna 2015 v 11:00 | Reagovat

[1]: A jak to mám vědět já? :D Prostě všechny nějak štvu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama