Chlípník jeden!

7. března 2015 v 20:31 | Bobouš |  Zápisky
Ponožky, nikdy páchnoucí! Prý, co to je sakra za slovo? Jaký je sakra jeho význam? P-R-Ý... co to je, no? Ten bílej pejsek s ksichtíkem k sežrání? Jo, přesně ten co zní jako snůůůšky keců. Každej den tu na mě divně civí z plechovky na tužky, tenkrát, asi před sedmi lety, mi ho dala tetka k Vánocům a on tu ten pes pořád straší... Znáte určitě tu písničku "Holka modrooká" a jak jsou na ní ty parodie "Hilki midriikí", "Halka madraaká", "Hulku mudruuků" a "Helke medreeké" - tak zkuste si takhe zparodovat třeba "Skákal pes přes oves", zamotání jazyku zaručeno na 93%! Garance vrácení peněz vyvrácena, ovšem.


Znáte ten vtip, jak letí beruška po louce a dostane orgasmus? Ne? Tak já vám ho povím... Letí si takhle beruška po louce a dostane orgasmus. Tak to je tak bezva pocit... :)

Zabíjačku jsem přežila v pohodě. Jednu kýtu nám málem sežral pes. Hovězí střívka jsou na špejlování na velký, ale opravdu velký exkrement. Škvarek jsem nezachránila ani jeden. Všechny děcka byly na přesdržku. Brácha mi přítele schválil. Brácha s přítelem vyhrožovali dětem na přesdržku vhozením do rybníka. Holka na přesdržku mě naštvala natolik, že jsem jí začala vyhrožovat taky. Chcete vidět jak se zabíjí prase? Sledujte slepici! Není nic lepšího, než pohled na rozporcovaný prase a v pozadí vypuštěnej rybník. Není nic romantičtějšího, než když byste měli pro jistotu nafouknout zašpejlovaný střívko, ale sleduje vás při tom přítel, tak střívko vrazíte špejlovači vedle vás a on to udělá za vás! Není nic trapnějšího, než když si přítel najde zálibu v tom vás zvedat, a tak vás zvedne před celou dědinou. Není nic příjemnějšího, než když onemocníte na víkend, kdy u sebe máte mít přítele. Je super střílet airsoftovou pistolí do slepic.

Sledovat film "Marley a já" ve dvou a oba se u toho rozbulet emočním zážitkem jak malý děti na přesdržku je taky fajn. Kort když si ještě vybavujete děj z knížky. Nejlepší je se přežrat dvakrát za týden vaflema se šlehačkou. Podruhý je to ale ještě lepší, protože jsou ty vafle i s broskvema.
Když vám nechutná jahodovej tvarohovej jogurt, přidejte do něj strašně hořkou čokoládu, na kterou už od Vánoc nemáte chuť, nejlíp, když jí nastrouháte o lžičku, ta kombinace se pak dá vcelku dobře pozřít.

Koupila jsem si maskáče s německým maskovacím vzorem, připadám si v nich na jednu stranu dobře a na druhou stranu jako nemehlo. :D Ale jdem na střelnici i na airsoft. :)

A tohle všechno se dá dělat, když jste v časovém presu či stresu, nestíháte, nevíte, nerozumíte, nechápete, nechcete a přesto to děláte, neumíte, nejste, neznáte a nesmíte.

Svůj Bobouš, na přesdržku

P.S. Rybníky máme dva.

P.P.S. A ponožky jsou z učebnice němčiny, nekecám, i takový blbosti tam jsou.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama