Bob se těší na Vánoce

19. prosince 2015 v 15:06 | Bobouš |  Zápisky
Přátelé, s radostí vám oznamuji, že po 18 letech života se těším na Vánoce. Samozřejmě, jako dítě jsem se taky určitě těšívala, ale letos, po dlouhém maratonu stresujících vánočních svátků, se opravdu těším. Těším se na reakce mnou obdarovaných, letos jsem se totiž rozhodla, že na dárcích šetřit nebudu a že pořídím takové dárky, ze kterých budou mít ostatní opravdu radost a že si je užijí, takže jsem naprosto spokojená, protože se mi takové dárky povedlo pořídit.


S oběma babičkama a dědama a s bráchou a jeho přítelkyní jsme se rodičům složili na víkendový pobyt v lázních Chrastava. Rodiče tam už párkrát byli na láznění se přes den a líbilo se jim tam (akorát táta si stěžoval na pomalou obsluhu, což má teda pravdu, protože ta paní, co tam byla vloni, byla jak zpomalený film), takže volba byla jasná a cena i poměrně snesitelná.

Babičkám a dědečkům jsem tradičně koupila zelený čaj (jako každý rok). Babičky ho mají rády a mě už nenapadá nic, co jim koupit, když všechno mají a nic nikdy nechtějí.

Mamka ode mě dostane ještě léčivý sirup z černého bezu a táta lupu, kterou si přál (ten paradox po operaci s očima a on stejně pořád blbě vidí, ale líp, to zas prej jo).

Bráškovi s přítelkyní jsem vymyslela společný dárek a to poukaz do restaurace Krušovická Šalanda, kterou nám tu nedávno otevřeli. Doufám, že tam vaří dobře, ale to ještě proklepnu, protože si tam jdeme v pondělí s holkama sednout na oběd a na pivko.

No, a přítel dostane župan a to proto, že se do toho mého u mě vždy rád zachumlá, takže si myslím, že jeho vlastní župan by mu též mohl přinášet potěšení. :) A také dostane maskáčovaného Playboye - sprcháč a deodorant, ta vůně je fakt příjemná a navíc se hodí to s tím maskováním, protože přítel je takový můj polovojáček. :) A to dostane v krabičce, která vypadá jako TARDIS - teď jsem se s ní asi tři dny po večerech piplala, ale s výsledkem jsem spokojená a doufám, že se bude líbit i příteli.

Též se samozřejmě těším na dárky, které dostanu já a ne že ne. Letos jsem si totiž dárky nadiktovala a moc překvapení nečekám, přesto se na dary těším. Od jedné babi s dědou dostanu rifle (které jsem nakupovala na třikrát a několik hodin včetně prolezení všech obchodů v blízkosti bydliště - aneb když chcete sehnat rifle na holku z dlouhýma nohama a štíhlým pasem, ale na tento "handycap" si holt člověk musí zvyknout). Od druhé babi s dědou dostanu mikinu, tu jsem si taky vybírala s přítelem a měli poslední dvě velikosti - L a XL - normálně mám L, ale zkoušela jsem si i XL a líbilo se mi, že má delší rukávy a je i delší na zadek, přítelovi se ale víc libilo L, protože to mi zase víc přiléhalo k tělu, no tak jsem dala na něj. :)

Od brášky a jeho přítelkyně očekávám bezdrátovou myšku, protože ta, kterou mi dal před třemi lety, se jaksi rozbila a i když po monitoru se normálně pohybuje, tak už nereaguje na kliknutí. Takže se na ní těším, protože mi tu ubyde jeden kabel.
A taky nejspíš dostanu bonsai, kterou jsem si asi před měsícem vysnila, dočista jsem se zamilovala do těch zakrslých stromečků a těším se na svého prvního nájemníka - dosud v pokoji nemám jedinou kytku a čím dál tím víc mi to začíná chybět (že by se ve mně začaly probouzet ženské pudy?).

Od rodičů dostanu lampičku na stůl, už si o ní říkám rok a půl a zatím pořád nic, ale letos prý už bude. Té původní totiž upadl podstavec, a tak mi tu drží na provázku.

Co mi dá přítel ale nevím, prý má nějaké překvápko, ale že mi prý chtěl ještě objednat tričko Linkin Park, ale že ho už prý neměli. Takže jsem zvědavá.

Ještě jsem vám zapomněla říct, co dám našemu hafánkovi, krom nějakého pamlsku jsem mu letos nechala vyvolat album fotek od štěňátka až do teď. Je to hrozně kouzelný a daleko lepší, než si to prohlížet na netu. :)

Zkrátka a dobře se na Vánoce těším jak malé dítě, je to zvláštní, nedokážu ani pořádně popsat proč vlastně, ale je to tak.

Článek tímto ale ještě nekončí, protože jsem vám chtěla ještě říct, že jsme byli s přítelem, jeho a s mými rodiči v Německu, pluli jsme lodí z Děčína do Königsteinu, po Labi. A ten Königstein, to je parádní nedobytná pevnost, fakt luxusní pevnost, 40 metrový hradby, úžasná stavba.

A to je už všechno, tak se mějte a smějte. Hezké Vánoce. :) Jdu dělat školu.

Svůj Bobouš °*•.•*°
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama