Bomba v hlavě

5. ledna 2016 v 0:58 | Bobouš |  Zápisky
Ani nevím jak se mi to povedlo, ale svátky, mezi svátky a novosvátky jsem přežila jak se patří s rýmou v nose. No a já mám teď prostě náladu na psaní, tak si to sem napíšu, no né, normálně se neozývám celý týdny a teď bych si tu z toho nejradši udělala kult osobnosti.


K Vánocům jsem dostala to, co jsem chtěla až na bezdrátovou myšku, ale to nevadí, když za ní mám funkční náhradu. Takže na stole mi tu teď do ksichtu svítí nová lampička (kecám, do zdi), na poličce a na skříni se mi tyčí dvě krásné sukulentní bonsajky, přičemž ta jedna má v květináči další dvě a kaktus (který mi nejspíš pojde) a z tý druhý se mi uloupla větvička, takže jsem si ji zasadila taky. :) Krom toho mám hrneček s dalmatinem a dalšími třemi pejsky a takový super teplý fusekle (nohy mám sice zmrzlý pořád, ale tu zimu necítím :D).

Viděla jsem poslední epizodu Star Wars a bylo to fajn, takový krásný opáčko toho loňskýho rande na Exodu. :) Dokonce jsme si byli i zabruslit na kluzišti a zjistili jsme, že bruslit už neumíme. :D

Prolítali jsme hrozně moc krámů s pyrotechnikou, až mě přítel nakonec překecal i na fontánky. :D Já totiž tu bouchací pyrotechniku moc nemusím, musí to dělat aspoň světelnej efekt, abych to nějak přijala.
On si samozřejmě opatřil dva kompakty (ku podivu, v Lidlu mají nejlevnější pyrotechniku a dělá to pěkné efekty, ať jde Albert a spol. do háje s těma cenama, minimálně o 100% dražší a někdy i víc. Lidl v tomhle fakt boduje, krásná podívaná za pár korun). Dvoje kulový pumy (taky jste se přátelé divili, že je prodávají už přidělané v jednotlivých tubusech? Já vám to vysvětlím, ptali jsme se totiž jednoho pána, co to prodává, prý to EU zakázala, takže teď už loni byl doprodej pum a za rok nebudou), ale u Vietnamce seženeš všechno, takže si tam přítel vzal i ty normální (12 pum + 1 tubus). Pak si vzal několik římanek a hodně hodně petard.

Na Silvestra jsme měli jet ke kámošovi do Liťáku, ale dopoledne na Silvestra nám volal, že prý bleje jak šakal a že to nezvládne, takže jsme nakonec zůstali u přítele. Na chvilku byli v hospodě a pak na půlnoc šli dělat bordel. :D
Z toho všeho co jsme si koupili a zkusili, jsme si udělali pěknej přehled toho, co je na prd a co za to stojí. Takže od příštího roku kupujeme jen kompakty (v Lidlu levné, malé i velké, ostatní markety předražené - co jsme prošli, Tesco nevím), římanky (trošku adrenalinu a světelné zábavy za pár korun - jedna 8 ran za 60 Kč), fontánky (nedělá to bordel, ale krásný světelný efekty a je to levný), prskavky (protože já) a těm petardám se bohužel asi nevyhnem (protože přítel).
Proč ne rakety? Malý efekt za hodně peněz a ještě to dělá nepořádek. Proč ne pumy? Už jsou zakázaný, předražený a efekt oproti kompaktu nechutně ošklivej a chudej. Takže dejte na moje rady.

Bouchali jsme půl hodiny a spát šli až po druhý ráno. Nemohla jsem usnout a usla až po příchodu mamky přítele (ráno jsem se dozvěděla, že přišla v půl sedmý ráno). Do toho jsem měla rýmu a nechutně mě škrábalo v krku.

Druhý den jsme vyrazili ve třech do Liťáku za kámošem, vylezli jsme s ním na ten jejich Radobýl. Jenže jak na prvního namrzlo, tak do kopce to bylo jedno velké kluziště a v těch letních botech jsme krásně sjížděli pořád dolů, ale lidi jsou vynalézaví a narazili jsme na vyšlapanou cestičku v hlíně a i když to bylo daleko strmější, nesjížděli jsme zpátky dolů.
Nahoře si kluci dali brko, takže tím na mě připadlo řízení, nejhorší bylo, že jsme tam byli novým autem, takže já, řidič téměř začátečník, jsem jela s novým autem, který nepotřebuje ani klíček. :D A dokonce se mi povedlo rozjet na dvojku. :D No každopádně sestup z toho kopce byl ještě horší než výstup, chudák kámoš jel vždycky pár metrů, než se zastavil. :D

Kámoše jsme si odvezli k příteli a večer pařili Call of Duty 4 a Flatout 2. Takže si představte, jak já, holka, co to nikdy nehrála, jsem si připadala mezi třema profíkama. :D A v sobotu mi bylo tak mizerně, že jsem zůstala doma, zatímco kluci jeli na chalupu pořezat nějaký stromy (totiž, při představě, že celej den mrznu venku s rýmou a letníma botama, se mi dělalo ještě hůř) a mezitím jsem si já udělala něco do školy.

Když kluci kolem pátý přijeli dom, tak byli strhaní, ale stejně jsme šli zase pařit, jenže nás to za chvíli přestalo bavit a nějakej idiot navrhnul, že budem hrát Dostihy a sázky, takže jsme tři ze čtyř stihli během tří hodin zbankrotovat a přítelův brácha akorát zvyšoval své paklíky peněz. :D Nevím, jak to je možný, prostě se stalo. Mezitím jsme si vařili v kávovaru čokošku a žrali u toho popcorn, brambůrky a hranolky, takže takový pokračování Silvestra ještě. :D A potom jsme šli ještě na brko, tak jsem si dala taky, jenže jak jsem měla podrážděnej krk, tak mě to začalo nechutně pálit a kašlala jsem deset minut v kuse. :D A jo, pak mi bylo všechno jedno. :D

A v neděli, no to jsme se nějak vzbudili a zakotvili to u telky u Galaxy Quest. A pak jsme jeli ve třech na pár hodin z vám neznámýho důvodu ven mrznout, přičemž táta přítele odvezl kámoše zpět do Liťáku. A sotva co jsme se v půl čtvrtý vrátili dom, jeli jsme zas hned hrát volič. Já teda nehrála, akorát jsem jako bývalý hráč pozorovala hru celého vesnického týmu a pak kapitánovi sdělovala postřehy. Nejhorší problém tý jejich sestavy je, že se prostě neuměj postavit tak, jak maj, nejvíc ti dva manželé, myslí si, že to za všechny uběhaj, ale přitom to nestíhaj, maj stát na deblech, ale tlačej se až k zadákům, pak to nestíhaj k síti na smeč, nebo se naopak na tu síť lepěj a pak zasmečujou do sítě, protože nemaj dost prostoru. Ale nechcou si to přiznat.
To že pár z nich nehraje na tři, ale z nahravače to rovnou jednou rukou švihá na druhou půlku je zase jinej problém. Druhá půlka to uhraje, ale už na druhou stranu prostě pošle zmrvenej balón, ta další půlka to taky ještě vychytá, ale ten balón pošle ještě víc zmrvenej, tak moc, že se dá uhrát už jen zběsilým pobíháním po poli a kopnutím přes síť, přičemž to už ta druhá půlka nevychytá, a může si za to sama, protože tam je nějakej tydýt, kterej pošle zmrvenej balón jednou rukou na druhou ránu přes síť. A v tom je celej jejich problém. To že někdo občas špatně spočte rychlost balónu nebo to kam poletí, je normální, stejně tak je pochopitelný, že bagr ne vždy letí tam, kam má nebo prsty že zní spíš jako dlaně, nebo že prudký podání se prostě těžko přijme, tak ho na tvrdou ruku pošlu zpátky na první ránu přes síť, kde ten příjem už zvládnou... ale tam je problém prostě někde jinde a to hlavně v lidech, který si to nepřiznaj.
Kapitánovi jsem po rozehře (na jeho přání), vysvětlila, kdo co dělá špatně, že je nalepenej na síti, nebo tak. Když to chtěl dotyčnému vysvětlit a poradit mu líp, byl problém a prostě se ty lidi zaoslej, nakonec teda dotyčná pochopila a celou hru byla v pohodě, jenže to tam zas mrvili ti jiní no. A je to škoda, mě to hrozně mrzí, já bych jim do toho mnohdy s radostí vstoupila, něco poupravila a poradila, aby se jim hrálo líp a mohli vyhrávat, protože oni takhle hrajou jen mezi sebou, ale pak na zápasech prostě nezvládaj. Stejně tak je blbost trénovat "dream team" proti ne tolik nadaným, ty lidi se musej namíchat, protože by si dream team myslel, že pak všechno vyhraje, ale ve skutečnosti by dokázal vyhrát jen proti těm ne tolik nadanejm.

Tak to jsem zas přešla někam úplně jinam, ale mám z toho dobrý pocit. :)

Svůj Bobouš °*•.•*°
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama