Přípravy vrcholí

11. srpna 2016 v 23:19 | Bobouš |  Zápisky
Zítra vstávám v pět, a to proto, že jedu na dovolenou, s tchánem, a přítelem, jeho bráchou a jeho kamarádem s přítelkyní. Jo, je nás šest, takže jako největší kingové jedeme dvouma autama. To mi nalaď mokrý dudy. A ještě k tomu do stanu. Do dvou stanů. A každej stan pro šest osob... nejsme normální... ale zas na druhou stranu, když ten tchán tolik chrápe... :D (Věřím si co, když mají stany jen látkové stěny a budeme mít stany hned u sebe?)


Jo, už je to tak, cestovní horečka mě popadla už ve středu, takže jsem převážnou část seznamu (který vznikl už minulou sobotu) shromáždila hrozně včas - ku podivu. Sama se divím, že vůbec stíhám psát tento článek, co se to se mnou děje. Popravdě od tý středy se u mě střídají tři stavy - natěšenost, zoufalství a bezdůvodná radost. Teď, takhle před půlnocí... se mi chce jít spát. Dneska jsem totiž ještě stihla být, po 14 dnech strávených doma (nejsou zakázky), v práci.

Ve středu, při tom shromažďování, jsem přišla na to, že obě tašky, které si s sebou beru, mají díru, takže jsem pár hodin strávila spravováním. Šít mě baví, ale nesmí mě při tom bolet za krkem. A s výsledkem jsem spokojená. :) (Teda prozatím, protože se ty napěchované tašky ještě nerozpadly.)

Dneska jsem všechno zkompletovala a nacpala do tašek, s tátou jsme zabalili Friska, aby necinkali a nerozbili se, všechno je na jedný hromadě, baterky do zrcky obě nabitý, paměťovka naformátovaná, vše je tak, jak má být. (Vážně mi to přijde neskutečný.) Jsem teda zvědavá, na co si vzpomenu na hranicích mezi Rakouskem a Slovinskem, že jsem nechala doma. A to nejspíš několik věcí táhnu úplně zbytečně.

Pokud to někoho zajímá, seznam jsem vám vyfotila (už jen pro obohacení článku), na okraj jsem naschvál přiložila dvě dřevěné záložky do knih. Jednu mi přivezli předloni rodiče a druhou vloni přítel, tenkrát jsem mu s omluvou říkala, že už jednu mám. Byl z toho smutný. Ale jak jsem letos debordelizovala, našla jsem je a rozhodla se, že si odeď vždy od moře jednu přivezu. Letos chci nějakou červenou... nebo zelenou?


Bonsajky mám zalité, s pejskem jsem se rozloučila. Už jsem ale bohužel nestihla rozloučení s jednou babičkou, až mě to teď strašně mrzí. Ach, sladký domove. Ale všem pošlu pohled!

Ráno chci ještě stihnout natrhat pár švestek na cestu a trochu poklidit cestou z pokoje. A zabalit už jen 3 věci - kartáček, pastu a hřeben. Vážně mám všechno? Navíc se mi podařilo sehnat lehátko s okénkem (vždycky jsem si ho přála), takže se neskutečně těším, až ho ozkouším. Na druhou stranu mám ale obavy z moře, fakt se normálně bojím, i když jsem v moři už několikrát byla, a nejen v jednom. Zároveň mě trochu děsí, že oni tam už jedou asi po šesté, na stejné místo, a pořád je to baví. A to mi hlava nebere, nechápu, proč nejezdí na různá místa a neobjevují je, vždyť to musí být hrozná nuda, koupat se pořád ve stejné vodě.

Držte nám palce, pro mě to je první dovolená bez rodičů (původně díky bohu, teď si říkám, jestli spíš náhodou není lepší bohužel). Snad se tam nezruinuju.

Bobouš
 


Komentáře

1 jay jay | 12. srpna 2016 v 0:19 | Reagovat

Kravída? :-D

Imho tam máš dvakrát tolik věcí, než co budeš potřebovat! Takhle kdybych se balil na cesty, to bych musel jezdit na Goldwingu :-D

Ba ne, vypadá to v cajku. Jen teda dvě batikovaný trička, to je luxus.

Užij si to tam Bobouši a nenech se otrávit ostatními účastníky zájezdu. Kdyžtak se na ně vykašli a hledej záchranu u svého lučištníka :-) Přeju ti hezkou dovolenou :-)

2 klavesnicetuka klavesnicetuka | Web | 12. srpna 2016 v 12:08 | Reagovat

vtipné:-) tak pěknou dovolenou!

3 Bobouš Bobouš | E-mail | Web | 22. srpna 2016 v 14:08 | Reagovat

[1]: No co, polštářek je nutná věc, navíc, když na něm přítel tak rád spí. :) A všechno co jsem vezla, jsem upotřebila (až na jedno tričko a pár fuseklí).
Co je luxusního na batikovaným tričku? :D
Užito bylo, ještě o tom napíšu, děkuji!

[2]: Díky. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama